Aktualności

Mikołajki 2016

W dniu 06.12 w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Z tej okazji zorganizowano szereg niespodzianek dla uczniów.

Przez cały dzień na terenie naszej szkoły działała loteria fantowa, gdzie można było wylosować wiele ciekawych nagród. Po za tym na przerwach odbywała się degustacja domowych wypieków. Pieniądze zebrane ze sprzedaży losów i ciast zostały przekazane na pomoc uczniom naszej szkoły.

Uczniów oraz nauczycieli odwiedził również Św. Mikołaj ze Śnieżynkami. Był on w tym dniu bardzo wyrozumiały, dlatego wszyscy otrzymali słodkie upominki.

Warto wspomnieć także o zakończeniu wspólnej akcji zbiórki zabawek, która trwała dwa tygodnie poprzedzające Mikołajki. Wszystkie dary zostały przekazane podopiecznym Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Malborku.

W tym wesołym dniu na sali gimnastycznej odbył się XI Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Imprezę uświetnił swoją obecnością nas zasłużony nauczyciel wychowania fizycznego Pan Ryszard Doroszewski. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Patrycja Śledź z klasy 4LR, na drugim miejscu znalazła się Anna Płuciennik z klasy 4AI, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Ewelina Nagrodzka z 3SK. Wśród chłopców na pierwszym miejscu znalazł się Dawid Nowicki z klasy 2K, miejsce drugie zajął  Kamil Korbas również z klasy 2K, natomiast miejsce trzecie należało do Jakuba Markowicza z klasy 1IS. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrodę pocieszenia w postaci słodkiego upominku, natomiast zwycięzcy nagrody rzeczowe, które wręczyli organizatorzy turnieju- nauczyciele wychowania fizycznego.

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy serdecznie dziękujemy.

zobacz galerię foto z imprezySkip to content Przewiń do góry strony