Aktualności

Studniówka 2017

Na dzisiejszy wieczór czekaliśmy 4 lata. Studniówka to czas zabawy. To pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz. Tymi słowy Maciek uczeń klasy 4 ai w  towarzystwie Marceliny z klasy 4 h rozpoczął bal studniówkowy 2017 i kontynuował :

dzisiaj, kierując się słowami Czesława Miłosza, 100 dni przed egzaminem dojrzałości, pamiętaj maturzysto, że:

„Żyjesz tu i teraz. Masz jedno życie, jeden punkt. Co zdążysz zrobić, to zostanie. Choćby ktoś inne mógł mieć zdanie”.
Skorzystajmy  więc dziś z tej chwili.
Zaraz wkroczymy w dorosłe życie. Progiem do tego jest egzamin dojrzałości. Dziękujemy Wam, drodzy nauczyciele za trud włożony w naszą edukację. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mieliśmy tęgie głowy do nauki. Tym bardziej doceniamy ten heroiczny wyczyn podjęcia wysiłku wpojenia nam drogocennej wiedzy.

Słowa podziękowań kierujemy  do Dyrekcji naszej szkoły. Za obecność, stworzenie warunków do nauki i zabawy, za ciągłe starania o nowocześniejsza kondycję naszej szkoły, za opiekę, partnerstwo i nieustanną czujność….

…serdecznie dziękujemy!!!

Szczególne podziękowania należą się naszym wychowawcom, którzy zawsze starali się służyć nam pomocą, obdarzali zrozumieniem i wiernie towarzyszyli we wspólnej wędrówce. Za solidarność z nami, konsekwencję w działaniu oraz za niezłomność w udowadnianiu sobie i światu, że „jednak będą z nas jeszcze ludzie” – za to wszystko z całego serca dziękujemy!

Gorące podziękowania należą się również naszym rodzicom, którzy nie tylko dzisiaj, nie tylko przez te 4 lata nauki w technikum, ale przez całe życie byli przy nas. Wspierają nas swoją radą, pomagają, dodają otuchy, są wyrozumiali, cierpliwi i zachęcają do pokonywania przeszkód.

Kochani Rodzice! Żadne słowa, wywody, długie mowy nie wyrażą tego, co czujemy. Niech  krótkie „dziękuję” będzie symbolem naszej wdzięczności, podziwu i uznania.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Za każdy gest życzliwości i codzienną pracę. Ogromnie cieszymy się, że przyjęliście Państwo nasze zaproszenie i pragniecie wspólnie z nami spędzić czas na zabawie.

 

W naszej szkole zawsze uczono nas szanować tradycje i obyczaje. By więc stało się im zadość nasz Bal pragniemy rozpocząć dostojnym, staropolskim tańcem – polonezem. Niech w jego podniosłą atmosferę wprowadzą nas słowa Adama Mickiewicza:

 „Poloneza czas zacząć  – Podkomorzy rusza

I z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza

I z wąsa podkręcając podał rękę Zosi

I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi.

Za Podkomorzym szereg w pary się gromadzi”

I tak oto, proszę Państwa, tradycji stało się zadość. Pan Dyrektor  wypowiadając słowa „poloneza  czas  zacząć” dokonał oficjalnego otwarcia Balu Studniówkowego, a młodzież zatańczyła poloneza.

Na czas tego uroczystego i jedynego w swoim rodzaju balu odrzućmy wszelkie troski i zmartwienia, aby całkowicie zanurzyć się w dobrej zabawie. Poddajmy się urokowi tego wieczoru i cieszmy się chwilą, która trwa.

 

_MG_2931 _MG_2965 _MG_2995 _MG_3091 _MG_3116 _MG_3156 _MG_3395 _MG_3484 _MG_3505 _MG_3705 _MG_3767 _MG_3774 _MG_3978 4 4_AI 4_G 4_H 4_K 4_LR 4_T

więcej zdjęć i oraz video ze studniówki na stronie malbork.naszemiasto.plSkip to content Przewiń do góry strony