Aktualności

Mikołajki 2018

6 grudnia w naszej szkole organizowane były Mikołajki. W tym dniu od rana czuło się atmosferę świąt: choinka, zapach wypieków i świąteczne piosenki. Naszej zabawie, jak co roku, przyświecał cel charytatywny, tym razem chcieliśmy pomóc w dwojaki sposób. Od początku grudnia zbieraliśmy zabawki, które zawsze przekazujemy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Oprócz tego chcieliśmy zebrać fundusze dla konkretnej osoby, która potrzebuje wsparcia, dlatego na każdej przerwie można było kupić cudownie pyszne ciasta, zaczarowane piernikowe domki, wziąć udział w loterii fantowej i zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, który odwiedzał wszystkie klasy ze słodkim drobiazgiem.
Udało się!
Rodzice, Uczniowie,Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy szkoły oraz Sponsorzy szkolnej loterii – wszyscy w tym roku byliśmy Mikołajami, dzięki temu możliwa była nasza Szkolna Świąteczna Paczka!
Dziękujemy
Organizatorzy: p. Dorota Baran, p.Ewa Sajkowska, p. Beta Zbień i Samorząd Uczniowski p. Katarzyna Adamkowska i p.Joanna Jenczelewska

GALERIA WSZYSTKICH ZDJĘĆSkip to content Przewiń do góry strony