Aktualności

Nagrodzeni w konkursie literackim

Dwoje uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie literackim, polegającym na napisaniu reportażu dotyczącego Unii Europejskiej lub jednego z krajów członkowskich. Tytuł konkursu brzmiał: „Moja Europa”. Organizatorem był Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct z Dzierzgonia. W czwartek 13.12.2018 r. kierownik punktu informacji, Pani Małgorzata Jasiewicz – Parafjanowicz, przekazała nam wyniki konkursu i wręczyła uczniom nagrody.

Z radością informujemy, że uczennica klasy I GS – Wiktoria Kujawska (podopieczna Pani Katarzyny Kruszewskiej) – zajęła w konkursie I miejsce i otrzymała nagrodę: Smartfon Samsung Galaxy A7 oraz grę planszową „Gwiezdny expres”.

Uczeń klasy 2 ai – Bartosz Kowalski ( wychowanek Pani Beaty Zych ) obdarowany został za udział w konkursie dyskiem mobilnym Porsche Design o pojemności 2 TB oraz tą samą grą planszową.  Warto dodać, że do udziału w konkursie zarówno uczniów jak i nauczycieli gorąco motywowała Pani Aleksandra Drzewiecka, której należą się szczególne podziękowania.

Zwycięzcom gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za tak cenne nagrody.



Przewiń do góry strony