Aktualności

Sukces ZSP nr 3 w plebiscycie „Nauczyciel na medal”

Już po raz trzeci  Dziennik Bałtycki  zorganizował plebiscyt, którego celem było wyróżnienie kreatywnych nauczycieli oraz wybitnych placówek dydaktycznych
w województwie pomorskim. Z przyjemnością informujemy, że troje nauczycieli z naszej szkoły – P. Jadwiga Gmyrek, P. Małgorzata Gumprecht oraz P. Jarosław Galicki – w wyniku głosowania SMS-owego zajęło trzy najwyższe miejsca w powiecie malborskim w kategorii „nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych”. Ponadto, w wyniku dalszego głosowania na etapie wojewódzkim, P. Jadwiga Gmyrek zajęła czwarte miejsce w tej kategorii w województwie pomorskim.

Wyróżnieni nauczyciele zostali zaproszeni na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbyła się 15. grudnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Na początku uroczystości nauczyciele mieli okazję wysłuchać ciekawej prezentacji na temat wykorzystania mediów społecznościowych w edukacji oraz jako narzędzia służącego promocji szkoły. Następnie medale i dyplomy wręczyli laureatom Józef Sarnowski, członek Zarządu Województwa Pomorskiego, który na gali reprezentował Marszałka  Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, oraz redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego” Mariusz Szmidka. Po zakończeniu uroczystości zebrani nauczyciele zostali zaproszeni na  spektakl teatralny „Święto Winkelrida. Rewia Narodowa” w wykonaniu aktorów Teatru Wybrzeże.

Nominacja do konkursu jest niewątpliwie formą symbolicznego podziękowania dla nauczycieli za ich pracę wychowawczą i dydaktyczną oraz wyróżnieniem za twórcze podejście do edukacji.  Dziękujemy więc za dostrzeżenie wysiłku naszych pedagogów i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Warto  przypomnieć też , że w  roku 2018 finalistką  konkursu „Nauczyciel Pomorza 2018”  została Katarzyna Kruszewska nauczycielka języka polskiego i historii  naszej szkoły.Skip to content Przewiń do góry strony