Aktualności

Studniówka 2019 – fotoreportaż

Przy dźwiękach poloneza, przygotowanego pod kierunkiem Pani Aleksandry Woron, uczniowie klas czwartych naszej szkoły rozpoczęli 20.01.2019 r. w Gościńcu nad Wisłą swoją Studniówkę.

 Prowadzący Ola i Kacper podziękowali rodzicom za „inicjatywę, starania, energię i zaangażowanie, które sprawiły, że dzisiejszy dzień stał się faktem”.

Słowa podziękowania skierowali również do Dyrekcji Szkoły „za ciągłe czuwanie, byśmy mieli jak najlepsze warunki do nauki i rozwijania zainteresowań, za staranie o unowocześnianie szkoły, wprowadzanie jak najwyższego standardu”  a także do wychowawców „za stałą gotowość do pomocy, wszystkie telefony do nas i rodziców, za wyrozumiałość i cierpliwość, za niezłomność w przekonaniu, że jeszcze będą z nas ludzie.”

Po polonezie i klasowych zdjęciach władzę nad młodzieżą przejął zespół muzyczny RSR, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Tańce przeplatane konkursami, tradycyjne Belferki 2019, wybór króla i królowej balu to atrakcje, które towarzyszyły do białego rana.

A teraz już tylko sto dni  i ….” radość lub łzy”.

W myśl horacjańskiej zasady „Carpe diem” młodzież zamierza wykorzystać każdy z nadchodzących 100 dni.

 Przewiń do góry strony