Aktualności

Konkurs filmowy „WKRĘĆ SIĘ do UK”

Zachęcam wszystkich uczniów wieku do 17 roku życia, posługujących się językiem angielskim co najmniej na poziomie B1 (poziom średnio zaawansowany) do wzięcia udziału w konkursie filmowym „Wkręć się do UK, organizator: firma Edukatio. Zadaniem uczestnika jest nakręcenie krótkiego (maks. 60 sek.) spotu reklamowego promującego naukę na kursach wakacyjnych w UK.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie filmu na email: edukatio@edukatio.edu.pl lub – w przypadku problemów technicznych – można przesłać lub dostarczyć pracę osobiście na nośniku zewnętrznym (płyta DVD, pendrive) na adres Organizatora z adnotacją „Konkurs”.

Uczestnicy jako osoby niepełnoletnie zobowiązane są uzyskać zgodę opiekuna prawnego / rodzica (formularz dostępny na stronie www.edukatio.edu.pl/wydarzenia) i przesłać w/w zgodę do Organizatora na adres edukatio@edukatio.edu.pl i na adres Organizatora pocztą w nieprzekraczalnym terminie 31.03.2019 r.

Termin rozpoczęcia konkursu to 04.03.2019 r., a zakończenie 31.03.2019 r.

Nagrodą główną jest 2-tygodniowy udział zwycięzcy konkursu w kursie „UK Educational Taster” w szkole CATS Canterbury w Wielkiej Brytanii wraz z zakwaterowaniem, pełnym wyżywieniem i transferami z i na lotnisko (nagroda nie obejmuje kosztów dojazdu do Londynu w Wielkiej Brytanii).

Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie proszę o dokładne przeczytanie regulaminu (http://www.edukatio.edu.pl/wydarzenia) oraz o kontakt w szkole.

Małgorzata Gumprecht

 Przewiń do góry strony