Aktualności

„FESTIWAL TAŃCA I KOLORU”

czyli witamy Was w naszej szkole !!!

                    W środę 25 września odbyły się w ZSP nr 3 „Otrzęsiny”. Pierwszy raz przybrały one charakter festiwalu. Główni bohaterowie, uczniowie klas pierwszych, mogli poczuć się u nas jak w „teatrze szekspirowskim”, ponieważ wszystko odbywało się na scenie na świeżym powietrzu, a podziwiani byli przez starszych kolegów z „balkonów” budynku szkolnego.

Nasi „nowi” uczniowie, zaprezentowali się w tańcach grupowych, przygotowanych pod czujnym okiem swoich wychowawców. Na plenerowej scenie można było zobaczyć nowoczesne układy taneczne do piosenek : „Baby shark”, „Chocolate” czy „Skibidi” oraz do bardzo już znanych i wciąż lubianych melodii „Macarena” i „Kaczuchy”. Pojawiły się również tańce typowo męskie jak „Zorba” czy samodzielnie ułożona „Musztra wojskowa” oraz „Kankan” w męskim wykonaniu. Publiczność zachwyciła też „Kalinka” i wszystkim znana „Belgijka”.

Taniec przeplatał się z kolorem, a w finale „wybuchły” z wielką radością kolorowe proszki holi. Całej imprezie towarzyszył dobry humor i szeroki uśmiech, który mamy nadzieję, pozostanie z naszymi Pierwszakami na kolejne lata spędzone w szkole, która „uczy, wychowuje i bawi…” !!!

Cieszymy się, że jesteście z nami !!!Przewiń do góry strony