Aktualności

Mikołajki 2019

6 grudnia to data w kalendarzu, która wszystkim kojarzy się ze świętem ku czci świętego Mikołaja. W tym dniu, chyba każdy z Nas czeka na słodycze czy drobne upominki. Naszą szkołę, także odwiedził Mikołaj, który osobiście każdemu uczniowi, nauczycielowi i pracownikowi szkoły złożył życzenia świąteczne i obdarował „małym co nieco”.

W tym roku jednak akcja mikołajkowa miała szerszy zakres, ponieważ głównym jej celem była zbiórka pieniędzy i zabawek na organizowaną przez szkołę wigilię dla osób potrzebujących, która odbędzie się 18 grudnia 2019 r. i przewidziana jest dla ok. 100 osób, w tym 25 dzieci podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Malborku. Młodzież zbierała fundusze poprzez sprzedaż pysznych ciast, udział w Mikołajkowej Loterii Fantowej oraz  zakup drobnych, własnoręcznie zrobionych prezentów.

            Dodatkowo odbył się konkurs na najbardziej oryginalny strój świąteczny, a jury, któremu przewodniczył Dyrektor szkoły wybrało i nagrodziło następujące osoby:

I miejsce – Krzysztof Głodnicki – klasa 1GH

II miejsce – Patrycja Bełkowska – klasa III Ai

III miejsce – Pani Marlena Glosa – wychowawca klasy Iip

Wyróżnienie – Pani Maria Szymańska i Pani Joanna Jenczelewska

oraz przyznano nagrodę pocieszenia, która trafiła do Pani Małgorzaty Gumprecht.

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie, gratulujemy osobom wyróżnionym w konkursie i zapraszamy do zabawy już za rok.Skip to content Przewiń do góry strony