Aktualności

Kupowanie biletu na Poznań Game Arena z kodem rabatowym

W linku instrukcja nabywania biletu na PGA z kodem rabatowym:

Poniżej informacja od organizatora targów otrzymana 2.09 o godz.11.00

Informacja o przesunięciu terminu targów Poznań Game Arena

W porozumieniu z przedstawicielami branży gier, nowych technologii i rozrywki multimedialnej, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Game Arena na termin 20-22 listopada 2020 roku.

Jako organizator największych targów gier w regionie CEE, z najwyższą uwagą śledzimy sytuację w branży. Wiele podobnych wydarzeń zostało w tym roku odwołanych lub zmieniło swoją formułę, przenosząc się do sieci. Pomimo napotkanych trudności, naszym celem pozostaje zorganizowanie PGA w możliwie niezmienionym kształcie, na poziomie, który spełni oczekiwania wystawców oraz wszystkich fanów.

W ostatnim czasie odbyliśmy szereg spotkań z przedstawicielami marek ze świata gamingu i nowych technologii. Wsłuchując się w ich głos oraz mając na uwadze tegoroczny kalendarz premier gier i sprzętu, podjęliśmy decyzję o przesunięciu 15. edycji Poznań Game Arena na termin listopadowy. Jesteśmy przekonani, że pozwoli nam to podnieść jakość wydarzenia i przyczyni się do obecności większej liczby wystawców.

Ostatnie miesiące były dla naszego zespołu czasem intensywnej i wytężonej pracy. W tym względzie nic się nie zmienia i już w listopadzie zapraszamy na kolejną, wyjątkową, jubileuszową edycję PGA.

Nasz termin  10-11.10 2020  zostaje zamieniony  odpowiednio na 21-22.11.2020

Ponieważ termin dubluje się targami w Warszawie Game Arena Warsaw Comic Con w przyszłym tygodniu przeanalizujemy listy wyjeżdzającychSkip to content Przewiń do góry strony