Aktualności

Wirtualne Mikołajki w ZSP nr 3

W tym roku w niecodziennej scenerii, w dniu 4 grudnia 2020r. uczniowie oraz pracownicy szkoły świętowali Mikołajki. Niestety nie mogliśmy, jak co roku, spotkać się w szkole, ale nie przeszkodziło to nam we wspólnej zabawie. Pandemia koronawirusa i lekcje on -line, to nie przeszkoda dla nas, aby wirtualnie świętować Mikołajki.

   Cała impreza obejmowała trzy konkursy, a mianowicie:

  • wyślij zdjęcie, w którym zaprezentujesz strój lub stworzysz scenerię nawiązująca do tradycji Mikołajkowej lub zimowej. Uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły mogli sami wysłać zdjęcia zrobione przez siebie lub przez nauczyciela w czasie lekcji on-line. Wszystkie zdjęcia zamieszczone zostały na stronie szkolnej fb. Zachęcamy do oglądania i głosowania, poprzez oddawanie lajków na najciekawsze zdjęcia. Im więcej lajków, tym większa szansa na wygraną. Na lajki czekamy do 13 grudnia 2020r. do godz. 13:00;
  • dodatkowo odbyły się jeszcze dwa konkursy tj. na najciekawszą wirtualną kartkę o tematyce świąteczno – zimowej i konkurs związany z tematyką kulinarną „Podziel się świątecznym przepisem”.

Zwycięzców wszystkich wspomnianych konkursów wkrótce poznamy.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Organizatorzy

 Przewiń do góry strony