Aktualności

PROJEKT „PRZYGOTOWANIA DO MATURY Z MATEMATYKI” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku… zakończony!

Matura za kilka dni, zatem cykl spotkań, na których to przede wszystkim uczniowie próbowali swoich sił w przekazywaniu wiedzy swoim kolegom-został zakończony.

Spotkania kierowane do tegorocznych maturzystów odbywały się od lutego do 26 kwietnia w każdy poniedziałek w godzinach od 16:00 do 17:00, w WERSJI ON-LINE.

Matematyka na maturze jest przedmiotem obowiązkowym, dlatego niniejszy projekt miał pomóc uczniom przygotować się do tego egzaminu.

W zajęciach mogli uczestniczyć zarówno uczniowie, którzy nie mieli trudności w nauce w celu przypomnienia i utrwalenia wiadomości i umiejętności, jak i osoby słabsze – w celu uzupełnienia braków edukacyjnych.

W cotygodniowych spotkaniach uczestniczyło około trzydziestu uczniów, byli też i tacy, którzy nie opuścili żadnego spotkania.

Uczniowie prowadzący zajęcia wykazali się ogromnym zaangażowaniem, chęcią współpracy i dzieleniem się własnymi spostrzeżeniami. Na szczególną uwagę i podziękowanie za aktywny udział zasługują:

Miłosz Ormańczyk, Łukasz Raczyński, Jakub Szymański, Sara Cierlicka, Dominika Kondel, Michał Przysiężny, Klaudiusz Sudak oraz Małgorzata Porożyńska.

Takie zajęcia to … strzał w dziesiątkę !

Hasłem przewodnim przyszłych maturzystów niech będzie:

JEDNO SIĘ KOŃCZY, A DRUGIE SIĘ ZACZYNA,

ponieważ w przyszłym roku ruszamy z kolejnym cyklem zajęć.

Już teraz zachęcamy przyszłych maturzystów, a tegorocznym abiturientom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym.

Nauczyciele matematyki

Marlena Glosa i Iwona Statkiewicz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku

matura
 Przewiń do góry strony