Sukcesy Szkoły 2017/2108

W naszej szkole (i poza nią) przeprowadzono w roku szkolnym 2017/2018 szereg konkursów, wśród których wymienić należy:

04.10.2017 – X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap szkolny)

17.10.2017 – konkurs NBP – XVI edycja

20.10.2017 – konkurs szkolny „Świat w plecaku” z okazji Światowego Dnia Turystyki

09.11.2017 – eliminacje szkolne Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr 2017”

09.-10.11.2017 – powiatowy Festiwal Pieśni Ukraińskiej

13.11.2017 – rozgrywka finałowa Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr 2017” (wyniki będą znane po Nowym Roku)

15.11.2017 – konkurs międzyszkolny Gra Chłopska

15.11.2017 – konkurs międzyszkolny Gra Cash-How

15.11.2017 – III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej, w którym II miejsce zajął zespół PATRIA z naszej szkoły (opiekun: p. Katarzyna Kruszewska), a III miejsce zajął Filip Paziak (opiekun: p. Katarzyna Adamkowska)

22.11.2017 – powiatowy konkurs „Jesień w obiektywie”, w którym Karolina Mytkowska z kl. II LR zajęła I miejsce, Sylwia Kosakowska z II HT III miejsce, a Sandra Mamczyńska z II HT oraz Radek Pinkus z II L zdobyli wyróżnienia (opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak)

24.11.2017 – XIII Rejonowy Konkurs Wokalny Twórczości Polskiej „Wielcy Nieobecni” – I miejsce zajęła w nim Jolanta Sawicka z kl. IV AH (opiekun: p. Katarzyna Kruszewska)

29.11.2017 – XXVIII Olimpiada Wiedzy Teologicznej „Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka” (etap szkolny)

01.12.2017 – X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap okręgowy)

01.12.2017 – II Olimpiada Statystyczna (etap szkolny)

07.12.2017 – Powiślański Konkurs Historyczny „Armia Krajowa i powojenne losy jej żołnierzy” – etap okręgowy (rejon Powiśle), w którym Krzysztof Wiśniewski z klasy III G zajmuje III miejsce (opiekun: p. Elżbieta Ślązak)

07.12.2017 – powiatowa Olimpiada wiedzy o HIV/AIDS – wyróżnienie otrzymuje Wioleta Zielonka z kl. II G (opiekun: p. Ilona Rażewska)

08.12.2017 – I Międzyszkolny Konkurs Interpretacji Poetów Europejskich „Warto spojrzeć na poezję z innej strony”, w którym Dominik Sociński z I K zdobywa II miejsce (opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak)

13.12.2017 – Boże Narodzenie w Sztuce – Plastyka (wyniki w styczniu)

15.12.2017 – Boże Narodzenie w Sztuce – Literatura (wyniki w styczniu)

18.12.2017 – Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej Euroscola (etap szkolny)

20.12.2017 – konkurs szkolny „Pięknie nakryty stół świąteczny – Bożonarodzeniowy”

21.12.2017 – szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

styczeń-luty 2018 – „Au pair – roczna przygoda w USA” – Paweł Szaramowicz z kl. IVG zajmuje II. Miejsce (opiekun: p. Małgorzata Gumprecht)

styczeń 2018 – rozstrzygnięcie Festiwalu Boże Narodzenie w sztuce: w kategorii Orędzie Bożonarodzeniowe Wiktoria Małodzińska z II. LR zajmuje III. miejsce, a wyróżnienie zdobywa Małgorzata Szostkowska z II. LR (opiekun: p. Katarzyna Adamkowska)

9.01.2018 – etap wojewódzki Olimpiady statystycznej

10.01.2018 – etap szkolny Olimpiady wiedzy ekologicznej

12.01.2018 – etap szkolny IV. edycji Konkursu logistycznego WSAiB

17.01.2018 – szkolny konkurs języka niemieckiego dla klas III. i IV.

18.01.2018 – rozstrzygnięcie Festiwalu Boże Narodzenie w sztuce w kategorii literatura – Natalia Rekowska z kl. II. L zajmuje I. miejsce (opiekun: p. Izabela Trofimowicz-Paziak)

26.01.2018 – szkolny konkurs języka angielskiego „English Ace”

31.01.2018 – nocny turniej CS:GO

luty 2018 – wojewódzki konkurs „Razem do zawodu” – wyróżnienie za biznesplan otrzymały: Milena Adamczyk, Aleksandra Guzowska, Aleksandra Latos i Julia Kalinowska z kl. II. L (opiekun: p. Dorota Baran), a za grę Neon Shift wyróżniono: Mateusza Borowca, Jakuba Michniewicza, Łukasza Borkowskiego z II. K oraz Jakuba Stefaniaka z kl. I. K (opiekun: p. Tomasz Kardasz)

marzec-kwiecień 2018 – międzynarodowy konkurs przemówień w języku angielskim „EF Challenge”

marzec 2018 – Ogólnopolski konkurs plastyczny i fotograficzny „Witkacy i ja”

1.03.2018 – międzyszkolny konkurs z przedsiębiorczości WSAiB

7.03.2018 – konkurs języka angielskiego „English Ace”

7.03.2018 – etap diecezjalny XXVIII. Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

15.03.2018 – międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR

20.03.2018 – etap powiatowy Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

22.03.2018 – etap wojewódzki IV. edycji konkursu logistycznego WSAiB

kwiecień 2018 – „Żuławy Wiślane – moje miejsce na Ziemi” – etap szkolny

kwiecień 2018 – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Orzeł biały. Nasza duma” – wyróżnienie w etapie okręgowym otrzymują: Weronika Brylowska, Sandra Urbanowicz z kl. II. L oraz Karol Woliński z kl. II. K (opiekun: p. Izabela Trofimowicz-Paziak)

kwiecień-maj 2018 – Ex – libris biblioteki Powiatowego Ogniska Plastycznego w Malborku – Łukasz Borkowski z kl. II. K zajął III. miejsce (opiekun: p. Izabela Trofimowicz-Paziak)

10.04.2018 – konkurs regionalny w Elblągu „Wiem na Bank”

11.04.2018 – diecezjalny II. Żuławski Konkurs Pieśni i Piosenki Religijnej – I. miejsce zajęła w nim Jolanta Sawicka z kl. IV. AH (opiekun: p. Piotr Olbryś)

18.04.2018 – etap diecezjalny XXII. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – I. miejsce zajęła Adrianna Kalenik z kl. III. GR (opiekun: p. Piotr Olbryś)

25.04.2018 – regionalny VII. Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Spedycji w Gdyni – Adrian Chabowski, Izabela Hetman i Weronika Rosińska zajęli w nim IV. miejsce zespołowo (opiekunowie: pp. Dorota Baran i Agnieszka Sosnowska)

maj – szkolny test wiedzy o zdrowym żywieniu

4.06.2018 – szkolny konkurs leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego dla klas I. i II.

4-5.06.2018 – Finał XXII. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – finalistka Adrianna Kalenik z kl. III. GR (opiekun: p. Piotr Olbryś)

6.06.2018 – szkolny konkurs języka niemieckiego dla klas I. i II.

12.06.2018 – szkolny konkurs o tytuł „Mistrza Matematyki ZSP Nr 3”.

Ponadto trwające przez cały rok szkolny, od IX do VI konkursy:

– konkurs na „Czytelnika roku”

– III. szkolny, drużynowy turniej CS:GO

– I. szkolny, drużynowy turniej w LoL

 Przewiń do góry strony