Sukcesy Szkoły 2018/19

W naszej szkole (i poza nią) przeprowadzono w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 szereg konkursów, wśród których wymienić należy:

  • 09.2018 – Mistrzostwa Polski w Rummikub – laureaci: Mateusz Siemianowicz kl.2K oraz Filip Nazaruk kl. 2K – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Beata Zych
  • 10.2018 – XI Jubileuszowa Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap szkolny) – opiekun: p. Dorota Baran, p. Magdalena Demakowska, p. Agnieszka Sosnowska
  • 10.2018 – Pomorska Liga Zadaniowa – etap szkolny – do dalszego etapu zakwalifikowało się 2 uczniów (Karol Jenczelewski kl. 3K i Dominik Piotrowski kl. 4K) – opiekunowie: p. Krzysztof Hamryszczak i p. Grzegorz Gendźwiłł
  • 10.2018 – wojewódzki konkurs na reportaż o Unii Europejskiej – wyróżnienie: Bartosz Kowalski kl. 2Ai – opiekun: p. Beata Zych
  • 11.2018 – Szkolny Konkurs Historyczny „Polskie Drogi do Niepodległości” – konkurs wiedzy (laureat: Krzysztof Wiśniewski kl. 4G) oraz konkurs plastyczny (laureat: Weronika Nizioł kl. 1HT) – opiekun: p. Joanna Kapica, p. Iwona Krauze, p. Katarzyna Kruszewska, p. Ewa Ślązak
  • 11.2018 – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski (konkurs powiatowy) – opiekun: p. Katarzyna Adamkowska
  • 11.2018 – szkolna Olimpiada Ekonomiczna – laureaci: Weronika Krauze kl. 2Ai, Rafał Marczuk kl. 2Ai – opiekun: p. Ewa Sajkowska, p. Beata Zych
  • 12-18.11.2018 – Ogólnopolski Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w ramach programu Otwarta firma w ramach projektu Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – opiekun p. Aleksandra Drzewiecka
  • 11.2018 – udział w międzyszkolnych rozgrywkach gier: Cash Flow, Chłopska Szkoła, Bezpieczna Klasa i Kalambury w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – opiekun: p. Beata Zych
  • 11.2018 – I Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej – III miejsce zespołu – opiekun: p. Katarzyna Kruszewska
  • 11.2018 – III Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna – 8 uczniów zakwalifikowało się do etapu okręgowego – opiekun: p. Dorota Baran, p. Katarzyna Matejuk, p. Agnieszka Sosnowska
  • 11.2018 – Szkolny Konkurs Podróżniczy „Świat w plecaku” – laureat: Simone Zieliński kl. 3HT – opiekun: p. Aleksandra Nowicka, p. Anna Znaniecka
  • 11.2018 – Jubileuszowy Turniej Wiedzy – miejski turniej drużynowy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości – III miejsce – opiekun: p. Iwona Krauze, p. Katarzyna Kruszewska, p. Elżbieta Ślązak
  • 11.2018 – Krajowa Olimpiada Cyfrowa – etap I – do etapu II zakwalifikowało się 4 uczniów (Sebastian Kwaśniak kl. 2Ai, Mateusz Borowiec kl. 3K, Karol Jenczelewski kl. 3K, Robert Mazur kl. 2Ai) – opiekun: p. Grzegorz Gendźwiłł
  • 11.2018 – Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” – wyniki w marcu – opiekun: p. Katarzyna Adamkowska, p. Iwona Filipowicz, p. Joanna Jenczelewska, p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 11.2018 – Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” – etap szkolny – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka
  • listopad 2018 – XIII edycja Wejherowskiego Konkursu Literackiego „Powiew Weny” – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 12.2018 – Olimpiada Statystyczna – etap szkolny – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Ewa Sajkowska
  • 12.2018 – Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS – etap szkolny – opiekunowie: p. Anna Bartczak, p. Ilona Rażewska
  • 12.2018 – gra szkolna „Ograj HIV. Wygraj z AIDS” – opiekunowie: p. Anna Bartczak, p. Ewa Andruszko, p. Magdalena Molenda
  • 12.2018 – Powiślański Konkurs Historyczny „Dzieje AK” – IV miejsce Krzysztof Wiśniewski kl. 4G – opiekun: p. Iwona Krauze, p. Elżbieta Ślązak
  • 12.2018 – szkolny konkurs z języka niemieckiego dla klas I i II – laureat: Patrycja Kot kl. 1Ai – opiekunowie: p. Magdalena Wykrętowicz, p. Wiesława Zawisza
  • 12.2018 – szkolny konkurs leksykalno – gramatyczny z języka angielskiego dla klas III i IV – laureat: Jakub Froncek kl. 3K – opiekunowie: nauczyciele języka angielskiego,
  • 12.2018 – Konkurs literacki „Moja Europa” (reportaż) organizowany przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Dzierzgoń – laureat: Wiktoria Kujawska kl. 1GS – opiekun: p. Katarzyna Kruszewska
  • 2018 – 01.2019 – Internetowy konkurs inwestycyjny BAKCYL :Milion na Bank, Score Hunter – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka
  • 12.2018 – miejski konkurs „Czym dla mnie jest patriotyzm?” – laureat: Natalia Rekowska kl. 3L – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 12.2018 – konkurs szkolny „Pięknie nakryty stół Bożonarodzeniowy” -opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska, p. Beata Zbień – Głąb

Ponadto w cyklu całego roku szkolnego 2018/2019 prowadzone są rozgrywki w ramach Czwartego Szkolnego Turnieju w Counter Strike Global Offensive – opiekun: p. Tomasz Kardasz

  • 02.2019 – międzynarodowy konkurs wystąpień publicznych „EF Challenge” – opiekun: p. Małgorzata Gumprecht
  • 02.2019 – Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie – opiekun: p. Piotr Konopka
  • 01.2019 – Olimpiada Statystyczna – etap okręgowy – laureaci: Karolina Manke, Klaudia Ossowska, Paulina Wołowiec kl. 4A – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Ewa Sajkowska
  • 01.2019 – XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap szkolny – I miejsce: Anna Pietruszewska kl. 4A – opiekun: p. Ilona Rażewska
  • 01.2019 – konkurs logistyczny WSAiB – etap szkolny – uczniowie z klas 2La, 2Lb, 3L i 3LR przeszli do etapu wojewódzkiego, który odbył się 28.03.2019 – laureatów brak – opiekun: p. Dorota Baran, p. Agnieszka Sosnowska
  • 01.2019 – ogólnopolski konkurs polonistyczny „Fraszka” – wyróżnienie: Szymon Skibowski kl.2Lb, Dominika Kondel kl. 2Lb, Małgorzata Porożyńska kl. 2Lb – opiekunowie: nauczyciele języka polskiego
  • 2019 – II etap Olimpiady Cyfrowej – opiekun: p. Grzegorz Gendźwiłł
  • 02.2019 – konkurs „Razem do zawodu” – opiekunowie: p. Dorota Baran, p. Magdalena Demakowska
  • 02.2019 – Pomorska Liga Zadaniowa – informatyka – opiekun: p. Krzysztof Hamryszczak
  • 02.2019 – wojewódzki konkurs „Wybieram Wybory” – opiekun: p. Anna Bulik
  • 02.2019 – szkolny konkurs wiedzy prawnej – laureat: Dawid Szewczyk kl. 1GS – opiekun: p. Joanna Kapica, p. Ewa Sajkowska, p. Beata Zych
  • 02.2019 – szkolny konkurs plastyczny – laureat: Julia Rogala kl. 1Ai – opiekun: p. Joanna Kapica
  • 2019 – ogólnopolski konkurs „Wkręć się do UK” – opiekun: M.Gumprecht
  • 2019 – Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – opiekun: p. Piotr Konopka
  • 2019 – XVI konkurs „Polska w Unii” – etap szkolny – opiekun: Iwona Krauze
  • 2019 – Ogólnopolski konkurs z języka polskiego – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 03.2019 – Ogólnopolski Konkurs o Harrym Potterze – II miejsce: Robert Mazur kl. 2Ai – opiekun: p. Małgorzata Pilipiec
  • 03.2019 – szkolny konkurs wiedzy gastronomicznej – laureat: Julia Zielińska kl. 4G – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska, p. Joanna Kapica
  • 03.2019 – wojewódzki konkurs wiedzy o przedsiębiorczości – opiekun: p. Magdalena Demakowska, p. Aleksandra Drzewiecka, p. Beata Zych
  • 03.2019 – szkolny konkurs polonistyczny „Potyczki językowe” – I nagroda dla drużyny z klasy IK – opiekunowie: nauczyciele języka polskiego, nauczyciele bibliotekarze
  • 03.2019 – III Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna – UG – zawody II stopnia – opiekun: p. Dorota Baran, p. Katarzyna Matejuk, p. Agnieszka Sosnowska
  • 03.2019 – XXIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej – opiekun: p. Danuta Chojnacka, p. Joanna Kapica
  • 03.2019 – powiatowy konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – opiekun: p. Anna Bulik, p. Iwona Krauze
  • 03.2019 – VIII Pomorski Konkurs Wiedzy o Podatkach – laureat: Kamila Filipowicz kl. 4A – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Ewa Sajkowska
  • 03.2019 – szkolny konkurs matematyczny z okazji święta liczby π – opiekunowie: p. Beata Bisewska, p. Iwona Statkiewicz, p. Marzena Zalewska
  • 03.2019 – XVII Konkurs o Żywności i Żywieniu – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska
  • 03.2019 – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
  • 03.2019 – Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, etap powiatowy – wyróżnienie: Dominika Kondel kl. 2Lb – opiekun: p. Joanna Jenczelewska
  • 03.2019 – „Wiem na Bank” – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Ewa Sajkowska
  • 03.2019 – Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko” – opiekun: p. Jarosław Galicki
  • 03.2019 – międzyszkolny konkurs logistyczny – opiekun: p. Magdalena Demakowska
  • 04.2019 – szkolny konkurs języka niemieckiego dla klas III i IV – laureat: Patrycja Kostek kl. 4A – opiekun: p. Magdalena Wykrętowicz, p. Wiesława Zawisza
  • 04.2019 – Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok gastronomiczny – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska
  • 05.2019 – szkolny konkurs języka hiszpańskiego – laureat: Adrianna Wasilak kl. 1Ai – opiekun: p. Bogumiła Grębska, p. Anna Naklicka
  • 05.2019 – XII Powiatowy Konkurs Profilaktyczny – konkurs literacki – I nagroda: Julia Młynarczyk kl. 1Lb, II nagroda: Marcelina Kwaterska kl. 3LR – opiekun: p. Katarzyna Adamkowska
  • 06.2019 – szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas I i II – I nagroda: Dawid Szewczyk kl. 1GS – opiekunowie: nauczyciele języka angielskiego
 Przewiń do góry strony