Sukcesy Szkoły 2019/2020

W naszej szkole (i poza nią) przeprowadzono w roku szkolnym 2019/2020 szereg konkursów, wśród których wymienić należy:

  • wrzesień 2019 – szkolny konkurs fotograficzny „Sleeveface – ubierz się w książkę” – laureat: Natalia Jędrzejczak kl. 1GTp – opiekunowie: p. Małgorzata Pilipiec, p. Agnieszka Runewicz – Burczyk
  • 07.10.2019 – Wejherowski konkurs literacki „Powiew weny” – udział uczennicy kl. 2Lb Julii Młynarczyk – opiekun: p. Katarzyna Adamkowska, p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 09.10.2019 – Mistrzostwa Polski w Rummikub – Sylwia Szewczak kl. 2A zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Beata Zych
  • 17.10.2019 – powiatowe Manewry ratownicze – opiekun: p. Piotr Konopka
  • 23.10.2019 – XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap szkolny) – Marcin Mejer kl. 3Lb zakwalifikował się do etapu okręgowego – opiekun: p. Dorota Baran, p. Magdalena Demakowska, p. Agnieszka Sosnowska
  • 24.10.2019 – Pomorska Liga Zadaniowa – etap szkolny – opiekun: p. Marlena Glosa
  • 31.10.2019 – 31.03.2020 – Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorcza szkoła – przedsiębiorczy uczeń” – uczestnictwo całej społeczności szkolnej i zdobycie certyfikatu dla szkoły – opiekun: p. Ewa Sajkowska
  • 30.10.2019 – IX Pomorski Konkurs Poetycki „Piórnik”- opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • wrzesień / październik 2019 – FLEX Program 2020/2021 – nauka w USA – opiekun: p. Małgorzata Gumprecht
  • 06.11.2019 – XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – etap szkolny – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Beata Zych
  • 07.11.2019 – szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok gastronomiczny – do etapu okręgowego przeszły Paulina Piór i Wioleta Zielonka kl. 4G – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska
  • 08.11.2019 – szkolny konkurs wiedzy o Święcie Niepodległości – I miejsce klasy 4LR – opiekun: p. Iwona Krauze
  • 07.11.2019 – Olimpiada Statystyczna – etap szkolny – do etapu okręgowego zakwalifikowali się Rafał Marczuk kl. 3Ai, Patrycja Kot kl. 2Ai, Kacper Kamiński kl. 2Ai – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Ewa Sajkowska, p. Beata Zych
  • 08.11.2019 – profilaktyczny konkurs szkolny „Nie daj się wypalić”- laureaci: Igor Kowalski kl.2GS, Aleksandra Tkaczyk kl.2GS, Wiktoria Sławińska kl. 1iP – opiekun: p. Ewa Andruszko, p. Magdalena Molenda
  • 19.11.2019 – Międzyszkolna Gra Miejska nt. Myślę: „Inicjatywność” – mówię „Młodość” – widzę „Nowe spojrzenie na potencjał miasta” – opiekun p. Beata Zych
  • 20.11.2019 – udział w międzyszkolnych rozgrywkach gier: Cash Flow, Chłopska Szkoła, Bezpieczna Klasa i Kalambury w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – opiekun: p. Beata Zych
  • 16.11.2019 – III Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa – wykład ucznia kl. 3Ai Sebastiana Kwaśniaka – opiekun: p. Krzysztof Hamryszczak
  • 21-24.11.2019 – Ogólnopolski Festiwal Sztuki „O Patriotyczną Nutę” – III miejsce w kat. soliści – wokaliści 16-20 lat Kornelia Ostrowska kl. 2GS – opiekun: p. Katarzyna Kruszewska (soliści), p. Izabela Trofimowicz – Paziak (recytacja)
  • 25.11.2019 – Szkolny Konkurs Podróżniczy „Świat w plecaku” – laureat: Kuba Chlebowski kl. 4HT – opiekun: p. Aleksandra Nowicka, p. Anna Znaniecka
  • 28.11.2019 – powiatowy Konkurs Wiedzy Prawniczej – IV miejsce Adrianna Wasilak, Patrycja Kot, Kacper Kamiński i Julia Rogala kl. 2Ai – opiekun: p. Joanna Kapica
  • 30.11.2019 – Mistrzostwa Polski w Rummikub – Sylwia Szewczak kl. 2A 25 miejsce w kraju – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka,
  • październik / listopad 2019 – szkolny konkurs plastyczny na kalendarz kulturalno – literacki – laureat: Emilia Lotarska kl. 2La – opiekunowie: p. Małgorzata Pilipiec, p. Agnieszka Runewicz – Burczyk
  • grudzień 2019 – eliminacje wstępne do Wojewódzko – Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda – Ewangelia Św. Marka – opiekun: p. Danuta Chojnacka, p. Piotr Olbryś, ks. Piotr Sowiński
  • 02.12.2019 – Olimpiada wiedzy o ZUS – etap szkolny – ogłoszenie wyników na początku 2020 r. – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Beata Zych
  • 04.12.2019 – szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla klas III i IV – laureat: Aleksander Bukowski kl. 3Lb – opiekunowie: nauczyciele języka angielskiego
  • 04.12.2019 – XXX Olimpiada Teologii Katolickiej „Dumni z Ewangelii i Polski” – etap szkolny – Amelia Łaszewska kl. 1ARp zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego – opiekun: p. Danuta Chojnacka, p. Piotr Olbryś
  • 04.12.2019 – Olimpiada Statystyczna – etap okręgowy – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka, p. Ewa Sajkowska, p. Beata Zych
  • 05.12.2019 – etap szkolny Olimpiady Przedsiębiorczości –opiekun: p. Małgorzata Konarska – Giermak, p. Beata Zych
  • 06.12.2019 – XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap okręgowy) – wyniki na początku 2020 r. – opiekun: p. Dorota Baran, p. Magdalena Demakowska, p. Agnieszka Sosnowska
  • 10.12.2019 – Olimpiada HIV/AIDS – STOP – etap powiatowy – III miejsce Karolina Juchta kl. 2Lb – opiekunowie: p. Anna Bartczak, p. Ilona Rażewska
  • 11.12.2019 – II Wojewódzki Konkurs Interpretacji Poetów Europejskich – wyróżnienie Tymoteusz Majcher kl. 1iP – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 11.12.2019 – szkolny etap konkursu EUROSCOLA – opiekunowie: p. Iwona Krauze, p. Agnieszka Jeromin
  • 12.12.2019 – Powiślański Konkurs Historyczny „Armia Krajowa i powojenne losy jej żołnierzy” – II miejsce Filip Paziak kl. 3HT – opiekun: p. Iwona Krauze
  • 12.12.2019 – szkolny konkurs z języka niemieckiego dla klas III i IV – laureat: Klaudia Majcher kl. 4iS – opiekunowie: p. Magdalena Wykrętowicz, p. Wiesława Zawisza
  • 16.12.2019 – konkurs szkolny „Pięknie nakryty stół Bożonarodzeniowy” -opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska, p. Beata Zbień – Głąb
  • 20.12.2019 – Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Plastyczny „Matematyczny wszechświat” – opiekun: p. Marlena Glosa
  • 30.12 – 20.03.2020 – X Ogólnopolski Konkurs Literacki dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich „Literacki SMS” – opiekun: p. K. Kruszewska
  • styczeń – luty 2020 – międzynarodowy konkurs wystąpień publicznych „EF Challenge” – opiekun: p. Małgorzata Gumprecht
  • styczeń 2020 – IX Pomorski Konkurs Wiedzy o Podatkach – do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Rafał Marczuk kl. 3Ai – etap wojewódzki przeniesiony na rok szkolny 2020/2021 – opiekun: p. Ewa Sajkowska
  • styczeń 2020 – XIII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. „Mieszkańcy Ziemi” – etap powiatowy – II miejsce Maciej Sinko kl. 2Ai – opiekun: p. Anna Bartczak
  • 8 – 10.01.2020 – VIII edycja Konkursu Logistycznego WSAiB, etap szkolny – 18 osób przeszło do etapu wojewódzkiego przeniesionego na rok szkolny 2020/2021 – opiekun: p. Ewa Sajkowska, p. Agnieszka Sosnowska, p. Dorota Baran, p. Magdalena Demakowska
  • styczeń 2020 – Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie –  uczeń Szymon Piróg kl. 1L zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, który został odwołany – opiekun: p. Piotr Konopka
  • 08.01.2020 – ogólnopolski konkurs „Sukces na bank” – opiekun: p. Beata Zych
  • 10.01.2020 – XI Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego – etap szkolny – laureatów brak – opiekunowie: nauczyciele języka angielskiego
  • 27.01 – 28.02.2020 – „Klimat to przyszłość” – ogólnopolski konkurs organizowany przez Fundację Schumana – wyróżnienie uczniów klas 2HT i 3Lb –  opiekun: p. Ilona Rażewska
  • 31.01.2020 – Wojewódzko – Metropolitalny Konkurs Biblijny im. Sł. Bożego Kard. Augusta Hlonda – Ewangelia wg św. Marka – etap szkolny – opiekun: p. Danuta Chojnacka, p. Piotr Olbryś
  • luty 2020 – międzynarodowy konkurs Hackathon – opiekun: p. Tomasz Kardasz
  • 10.02.2020 – II szkolny konkurs wiedzy gastronomiczej – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska
  • 10.02.2020 – akcja profilaktyczna „Pakt przeciwko dopalaczom” w ramach ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od dopalaczy” – zaangażowanie przedstawicieli wszystkich klas – zdobycie certyfikatu dla szkoły – opiekun: p. Magdalena Molenda, p. Ewa Andruszko
  • 14.02.2020 – I Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko – Wokalny „Miłość w rozyjskiej i angielskiej poezji lub piosence” – III miejsce (recytacja) – Martyna Ropel kl. 1Gtp; III miejsce (wokal) – Kornelia Ostrowska kl. 2GS
  • 14.02.2020 – szkolny konkurs walentynkowy na wiersz o tematyce miłosnej
  • 28.02.2020 – szkolny konkurs wiedzy prawnej – laureat: Adrianna Wasilak kl. 2Ai – opiekun: p. Joanna Kapica
  • 28.02.2020 – szkolny etap Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnej – wyłoniono 7 uczniów do etapu powiatowego (etap powiatowy został odwołany)
  • XXX Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej „Dumni z Ewangelii i Polski” – opiekun: p. Danuta Chojnacka
  • 05.03.2020 – wojewódzki Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości WSAiB – III miejsce: Rafał Marczuk kl. 3Ai – opiekun: p. Magdalena Demakowska, p. Małgorzata Konarska – Giermak
  • 13.03.2020 – szkolny konkurs na logo Dnia Liczby Pi – laureat: Zuzanna Statkiewicz kl. I iP – opiekun: p. Iwona Statkiewicz
  • 27.05.2020 – III edycja konkursu „Razem do Zawodu” – etap wojewódzki – III m-ce zespołu z klasy II La (J.Szymański, K.Gustaw, M.Paszkowski, M.Sulikowski) oraz wyróżnienie zespołu w składzie J.Chlebowski, H.Zaborowski, K.Zimiński, B.Kopyciński, Ł.Dłużak) – opiekun: p. E. Sajkowska
  • maj 2020 – III edycja konkursu „Razem do Zawodu” – etap wojewódzki – III m-ce zespołu w składzie: A.Kalkowski, M.Wang, A.Szymański, J.Tałaj
  • 29.05.2020 – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – szczebel ogólnopolski – wyróżnienie: Dawid Markowski kl. 1iPp – opiekun: p. Marlena Glosa
  • maj – lipiec 2020 – konkurs fotograficzny „Poczytajmy razem” – opiekun: p. M. Pilipiec, p. A.Runewicz – Burczyk
  • 03 – 05 czerwca 2020 – szkolny konkurs wiedzy o językach obcych w ramach wirtualnych obchodów Dnia Języków Obcych – I miejsce Natalia Góra oraz Jakub Rafał kl. 3Ai
  • 19.06.2020 – II etap olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” – uczestnictwo 3 uczniów – opiekun: p. Aleksandra Drzewiecka
 Przewiń do góry strony