Sukcesy Szkoły 2020/2021

  • 30.09.2020 – konkurs WorldSkills Poland w kategorii Carving – wyróżnienie uczennic: Nadia Kosicka i Aneta Nawrocka
  • 30.09.2020 – Pierwszy Szkolny Konkurs Programistyczny – laureat: Sebastian Kwaśniak kl. 4Ai – opiekun: p. Tomasz Kardasz, p. Marcin Wiśniewski
  • 30.09.2020 – Hack Heroes – ogólnopolski konkurs programistyczny – brak laureatów – opiekun: p. Tomasz Kardasz, p. Marcin Wiśniewski
  • 06.10.2020 – Wejherowski konkurs literacki „Powiew weny” – udział uczniów: kl. 3HT Sandra Mojsiejuk, kl. 4La Nikola Siemińska – opiekun: p. Katarzyna Adamkowska, p. Katarzyna Kruszewska, p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 08.10.2020 – szkolny konkurs wiedzy o zwierzętach – laureat: Wiktoria Wajs kl. 1AH – opiekun: p. Anna Bartczak
  • październik 2020 – ogólnopolski konkurs #STOPFEJKFRIENDS w ramach programu edukacyjnego Ministerstwa Zdrowia – udział grup uczniów z kl. 2K, 3K oraz 2iP – opiekun: p. Magdalena Molenda, p. Katarzyna Adamkowska, p. Joanna Jenczelewska, p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 16.10.2020 – rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego „Poczytajmy razem” – laureat: Natalia Jędrzejczak kl. 2GTu – opiekunowie: p. Małgorzata Pilipiec, p. Agnieszka Runewicz – Burczyk
  • 22.10.2020 – szkolny konkurs języka angielskiego „Spelling Challenge” – laureat: Julia Tałaj kl. 3Ai – opiekun: p. Karolina Balcer – Marel, p. Małgorzata Gumprecht
  • wrzesień / październik 2020 – międzynarodowy projekt FLEX Program 2020/2021 – nauka w USA – opiekun: p. Małgorzata Gumprecht
  • 05.11.2020 – Olimpiada Statystyczna – etap szkolny – do etapu okręgowego zakwalifikowali się Rafał Marczuk kl. 4Ai, Patrycja Kot kl. 3Ai, Kacper Kamiński kl. 3Ai – opiekun: p. Małgorzata Konarska – Giermak, p. Katarzyna Matejuk, p. Ewa Sajkowska, p. Iwona Statkiewicz
  • 08.11.2020 – szkolny quiz wiedzy o Święcie Niepodległości „Czy znasz Polskę?” – opiekun: p. Iwona Krauze
  • październik  / listopad 2020 – etap szkolny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok gastronomiczny – 3 uczniów zgłoszonych do etapu wojewódzkiego: Aleksandra Tkaczyk kl. 3GS, Adrianna Sawicka kl. 3GS, Daria Rogińska kl. 4G – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska
  • listopad 2020 – projekt „Matura OMG… ale kwit trzeba mieć!” – uczestnik: Jakub Szymański kl. 3Lb – opiekun: p. Marlena Glosa
  • grudzień 2020 – Konkurs Katedry UNESCO im. J. Korczaka „Jak to jest być mną?” – uczestnik: Matylda Głodowska kl. 1P – opiekun: p. Joanna Jenczelewska
  • grudzień 2020 – szkolny etap konkursu „Poznaj swoje prawa pracy” – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska
  • 05.12.2020 – szkolny konkurs z okazji Mikołajek „Podziel się świątecznym przepisem” – I miejsce: Krzysztof Głodnicki kl. 2GH – opiekun: p. Anna Bartczak
  • 07.12.2020 – 31.01.2021 – etap I Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej – udział grupy uczniów z kl. 1P – opiekun: p. Małgorzata Konarska – Giermak
  • 10.12.2020 – III Wojewódzki Konkurs Interpretacji Poetów Europejskich – udział: Tymoteusz Majcher kl. 2iP – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 10.12.2020 – Olimpiada Statystyczna – etap okręgowy – opiekun: p. Małgorzata Konarska – Giermak, p. Katarzyna Matejuk, p. Ewa Sajkowska, p. Iwona Statkiewicz
  • 12.12.2020 – miejskie rozgrywki w ramach Turnieju w Counter Strike Global Offensive organizowane z wygranego projektu MBOJ – opiekun: p. Tomasz Kardasz
  • 14.12.2020 – olimpiada wojewódzka „Lekcje z ZUS” – wyniki w II semestrze – opiekun: p. M. Demakowska
  • wrzesień-grudzień 2020 – udział uczniów kl. 2Lp oraz 3Lb w ogólnopolskim projekcie „Młody Lean Leader” – rozstrzygnięcie w II semestrze – opiekun: p. Magdalena Demakowska
  • 15.12.2020 – XXX Festiwal Boże Narodzenie w Sztuce – konkurs literacki – III miejsce: Wiktoria Mazurek kl. 3La, wyróżnienie: Milena Baumgart kl. 3La,  Zuzanna Statkiewicz kl. 2iP, Kacper Gęsiarz kl. 2GTu – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • październik 2020 – marzec 2021 – „Razem do Zawodu” – wojewódzki projekt – 3 wyróżnienia w bloku ICT: grupa 1 (Zamorski Dawid 1P, Głodowska Matylda 1P, Kujawski Paweł 1K), grupa 2 (Kalkowski Alan 3Ai, Tałaj Julia 3Ai, Wang Marcin 3Ai), grupa 3 (Barański Wojciech 3K, Korkosz Kacper 3K, Kuryga Marcin 3K, Kozubski Tomasz 3K, Raczyński Damian 3K) – opiekun: p. Tomasz Kardasz
  • październik 2020 – marzec 2021 – „Razem do Zawodu” – wojewódzki projekt – wyróżnienie w bloku logistycznym: Nydza Błażej, Kraszewska Wiktoria oraz Waleryś Mariusz kl. 2L – opiekun: p. Ewa Sajkowska
  • styczeń 2021 – szkolny konkurs „Moja aktywność fizyczna w czasie zdalnego nauczania” – laureat: Sandra Gliga kl. 2Lp – opiekun: p. Paulina Siemieniuk
  • 10.02.2021 – „Wiem na Bank” – etap szkolny – udział 10 uczniów – opiekunowie: p. Magdalena Demakowska, p. Ewa Sajkowska,
  • 17.02.2021 – szkolny konkurs „Mikrochwile – uważność na spacerze” – w ramach programu „Szkoła Myślenia Pozytywnego” – laureaci: Karolina Panuś kl. 2AR, Sebastian Prusik kl. 4K, Adrianna Wasilak kl. 3Ai – opiekun: p. Magdalena Molenda
  • 19.02.2021 – szkolny etap konkursu logistycznego WSAiB – opiekun: p. Dorota Baran
  • 26.02.2021 – Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy i BHP dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa pracy” – udział: Tymoteusz Majcher kl. 2iP – opiekun: p. Ewelina Kępińska – Lipińska
  • 04.03.2021 – wojewódzki konkurs wiedzy o przedsiębiorczości – opiekun: p. Magdalena Demakowska
  • 12.03.2021 – szkolny Dzień Liczby Pi – opiekunowie: nauczyciele matematyki
  • 16.03.2021 – szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych – laureat: Oskar Marczak kl. 4Ai – opiekunowie: nauczyciele języka angielskiego
  • 24.03.2021 – IX Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Podatkach – IV miejsce Rafał Marczuk kl. 4Ai – opiekun: p. Ewa Sajkowska
  • 25.03.2021 – wojewódzki konkurs logistyczny – opiekun: p. Magdalena Demakowska
  • kwiecień 2021 – szkolny konkurs plastyczny „Zarazić matematyką” – opiekun: p. Marlena Glosa
  • 31.03.2021 – XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Witkacy i ja” – udział: Martyna Kucińska, Robert Ozga, Karolina Stańczak kl. 2AR (kategoria plastyczna) – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 13.04.2021 – ogólnopolski konkurs literacko – plastyczny dla młodzieży „Polskie serce pękło. Katyń 1940” – VIII m-ce w kategorii literackiej Mariusz Waleryś kl. 2L – opiekun: p. Katarzyna Kruszewska; udział: Martyna Kucińska, Robert Ozga, Karolina Stańczak kl. 2AR (kategoria plastyczna) – opiekun: p. Izabela Trofimowicz – Paziak
  • 31.04.2021 – szkolny konkurs literacki i fotograficzny z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja „A to Polska właśnie”- laureaci: Krzysztof Głodnicki kl. 2GH (kat. literacka) oraz Jakub Dąbrowski kl. 2Lp (kat. fotograficzna) – opiekun: p. Katarzyna Kruszewska
  • maj 2021 – szkolne wyzwanie „Kilometry na (NO) stress” – w ramach programu „Szkoła Myślenia Pozytywnego” – laureat: Amelia Łaszewska kl. 2ARp – opiekun: p. Magdalena Molenda, p. Agnieszka Jeromin, p. Paulina Siemieniuk, p. Marcin Ołdziejewski
  • 10 – 19.05.2021 – wirtualny szkolny konkurs „Co wiem o Unii Europejskiej?” – laureat: Szymon Śnigórski kl. 2iP – opiekun: p. Iwona Krauze
  • 19.05.2021 – 25. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – VII miejsce: Kamil Kot kl. 2ARp – opiekun: p. Piotr Olbryś
  • 22.05.2021 – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – wyróżnienie: Dawid Markowski kl. 2iPs – opiekun: p. Marlena Glosa
  • 02.06.2021 – ogólnopolski konkurs na recenzję filmu „Legiony” w reż. Dariusza Gajewskiego – wyróżnienie: Rafał Graban kl. 2Lp – opiekun: p. Katarzyna Kruszewska
  • 04.06.2021 – ogólnopolski konkurs Wokalarium – Kielce – udział uczennicy kl. 3GS Kornelii Ostrowskiej – rozstrzygnięcie pod koniec czerwca – opiekun: p. Jadwiga Gmyrek
  • 09.06.2021 – szkolny Konkurs Leksykalno – Gramatyczny z języka angielskiego dla klas I i II – laureat: Olga Klemarczyk kl. 2GTu – opiekunowie: nauczyciele języka angielskiego
 Przewiń do góry strony